דקדוק כיתה ה'

השלמת משפטים Has\Have

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', יעסוק בדקדוק. הילדים יצטרכו להשלים את המשפטים ולבחור אם המילה המתאימה להשלמה היא Has או Have על פי כינוי הגוף במשפט. הדף מתרגל גופים ושימושים של הפועל Have. בנוסף, הדף מתרגל קריאה והבנת הנקרא ומשפר אוצר מילים.

השלמת משפטים 1 There is\There are

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', יעסוק בדקדוק. עלינו להשלים את המשפטים ולבחור אם המילה המתאימה להשלמה היא there is או there are. הדף מתרגל זיהוי של יחיד ורבים במשפט. בנוסף, הדף מתרגל קריאה והבנת הנקרא ומשפר אוצר מילים.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

השלמת משפטים 2 There is\There are

השלמת משפטיים הפועל To be

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', יעסוק בדקדוק. הילדים יצטרכו להשלים את המשפטים בעזרת הטיות שונות של הפועל to be. הדף מתרגל זיהוי של גופים והבחנה בין יחיד ורבים במשפט. בנוסף, הדף מתרגל קריאה והבנת הנקרא ומשפר אוצר מילים.

לימוד אנגלית לילדים

רוצה שהילדים שלך ילמדו אנגלית כבר בבית הספר היסודי? עם תוכנת המילים שלנו זה אפשרי, וזה עובד! מתאים לכל הכיתות, אפילו לילדים שלא יודעים עדיין אף מילה באנגלית.

שם עצם, שם תואר, פועל 1

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', יעסוק בדקדוק. הילדים יצטרכו לזהות מה הוא חלק הדיבר המסומן במשפט (שם עצם/ שם תואר/ פועל). הדף מתרגל הבנה וזיהוי של חלקי דיבר באנגלית ומשמעותן של מילים במשפט.

שם עצם, שם תואר, פועל 2

עולים לכיתה ה' - ספר הכנה לכיתה ה'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

השלמת משפטים יחיד - רבים

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', יעסוק בדקדוק. הילדים יצטרכו לזהות אם המשפט הוא ביחיד או ברבים ולהשלים אותו בהתאם. הדף מתרגל הבנת הנקרא, והמרת מילים מיחיד לרבים.

טבלת יחיד רבים 1

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', יעסוק בדקדוק. הילדים יצטרכו להשלים טבלה של יחיד/רבים בה מופיעים שמות עצם שונים.

עולים לכיתה ו' - ספר הכנה לכיתה ו'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-370 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

טבלת יחיד רבים 2

טבלת יחיד רבים 3

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ד'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.