הבנת הנקרא כיתה ה'

הבנת הנקרא רמה א' 1

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', עוסק בהבנת הנקרא. הדף מתרגל קריאה של טקסט רציף, ומענה על שאלות. המילים המופיעות בדף זה הן בסיסיות מרמה א'. בדף נקרא על סלט הפירות שמכין המספר.

הבנת הנקרא רמה א' 2

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', עוסק בהבנת הנקרא. הדף מתרגל קריאה של טקסט רציף, ומענה על שאלות. המילים המופיעות בדף זה הן בסיסיות מרמה א'. בדף נקרא שני קטעי קריאה קצרים, אחד על הנגב והשני על ירושלים.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

הבנת הנקרא רמה ב' 1

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', עוסק בהבנת הנקרא. מתרגל קריאה של טקסט רציף, ומענה על שאלות. המילים המופיעות בדף זה הן ברמת ביניים מרמה ב'. בדף נקרא על נסיעה לאנגליה של המספר.

הבנת הנקרא רמה ב' 2

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', עוסק בהבנת הנקרא. הדף מתרגל קריאה של טקסט רציף, ומענה על שאלות. המילים המופיעות בדף זה הן ברמת ביניים מרמה ב'. בדף נקרא על עונות השנה.

לימוד אנגלית לילדים

רוצה שהילדים שלך ילמדו אנגלית כבר בבית הספר היסודי? עם תוכנת המילים שלנו זה אפשרי, וזה עובד! מתאים לכל הכיתות, אפילו לילדים שלא יודעים עדיין אף מילה באנגלית.

הבנת הנקרא רמה ג' 1

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', עוסק בהבנת הנקרא. הדף מתרגל קריאה של טקסט רציף, ומענה על שאלות. המילים המופיעות בדף זה הן מתקדמות מרמה ג'. בדף נקרא על חלום של המספר.

הבנת הנקרא רמה ג' 2

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', עוסק בהבנת הנקרא. הדף מתרגל קריאה של טקסט רציף, ומענה על שאלות. המילים המופיעות בדף זה הן מתקדמות מרמה ג'. בדף נקרא על ארוחת הערב שהכינה אמא של המספר.

עולים לכיתה ה' - ספר הכנה לכיתה ה'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

עולים לכיתה ו' - ספר הכנה לכיתה ו'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-370 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ד'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.