אוצר מילים כיתה ה'

אוצר מילים רמה א' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. הילדים יצטרכו למתוח קו בין מילה לתרגום שלה בעברית. המילים המופיעות בדף זה הן בסיסיות, מרמה א'.

אוצר מילים רמה א' 2

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

השלמת משפטים רמה א' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. נשלים משפטים בעזרת מחסן מילים ונעבוד על הבנת הנקרא והבנה של משפטים. המילים המופיעות בדף זה הן ברמה בסיסית, מרמה א'.

השלמת משפטים רמה א' 2

.

לימוד אנגלית לילדים

רוצה שהילדים שלך ילמדו אנגלית כבר בבית הספר היסודי? עם תוכנת המילים שלנו זה אפשרי, וזה עובד! מתאים לכל הכיתות, אפילו לילדים שלא יודעים עדיין אף מילה באנגלית.

אוצר מילים רמה ב' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. הילדים יצטרכו למתוח קו בין מילה לתרגום שלה בעברית. המילים המופיעות בדף זה הן ברמה בינונית, מרמה ב'.

אוצר מילים רמה ב' 2

עולים לכיתה ה' - ספר הכנה לכיתה ה'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

השלמת משפטים רמה ב' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. נשלים משפטים בעזרת מחסן מילים ונעבוד על הבנת הנקרא והבנה של משפטים. המילים המופיעות בדף זה הן ברמה בינונית, מרמה ב'.

השלמת משפטים רמה ב' 2

עולים לכיתה ו' - ספר הכנה לכיתה ו'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-370 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

אוצר מילים רמה ג' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. הילדים יצטרכו למתוח קו בין מילה לתרגום שלה בעברית. המילים המופיעות בדף זה הן ברמה מתקדמת, מרמה ג'.

אוצר מילים רמה ג' 2

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ד'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.

אוצר מילים רמה ג' 3

השלמת משפטים רמה ג'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. נשלים משפטים בעזרת מחסן מילים ונעבוד על הבנת הנקרא והבנה של משפטים. המילים המופיעות בדף זה הן ברמה מתקדמת, מרמה ג'.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.