דקדוק כיתה ד'

השלמת משפטים a/an 1

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', יעסוק בהבדל בין a ל-an. עלינו לזהות אם המילה היא ברבים או ביחיד ובהתאם לכך להשלים את המשפט.

השלמת משפטים a/an 2

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

מילות יחס

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', יעסוק במילות יחס. עלינו לזהות את מילת היחס המתאימה לתמונה, ולהשלים את המשפט. הדף מתרגל את המשמעות של מילות היחס השונות באנגלית ואת השימוש בהן.

כינויי גוף

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', יעסוק בתרגום כינויי גוף. עלינו למתוח קו בין כינוי הגוף לתרגומו לעברית.

לימוד אנגלית לילדים

רוצה שהילדים שלך ילמדו אנגלית כבר בבית הספר היסודי? עם תוכנת המילים שלנו זה אפשרי, וזה עובד! מתאים לכל הכיתות, אפילו לילדים שלא יודעים עדיין אף מילה באנגלית.

כינויי גוף השלמת משפטים 1

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', יעסוק בכינויי גוף. עלינו להשלים את המשפטים בעזרת כינויי הגוף המתאימים.

כינויי גוף השלמת משפטים 2

עולים לכיתה ד' - ספר הכנה לכיתה ד'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-290 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

השלמת משפטים הפועל to be 1

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', יעסוק בפועל to be. עלינו לזהות את כינוי הגוף במשפט ולפי זה להשלים את ההטיה הנכונה של הפועל to be.

השלמת משפטים הפועל to be 2

עולים לכיתה ה' - ספר הכנה לכיתה ה'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

השלמת משפטים יחיד - רבים

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', יעסוק ביחיד/רבים. עלינו לזהות אם המשפט הוא ברבים או ביחיד ולהשלים לפי זה את המילה. הדף מתרגל מעבר בין יחיד לרבים וצורות רבים יוצאות דופן.

יחיד - רבים 1

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', יעסוק ביחיד/רבים. עלינו למתוח קו בין צורת הרבים לצורת היחיד של המילים ולסמן את צורת הרבים.

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ד'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.

יחיד - רבים 2

כתיבת זמנים

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ד' יעסוק בכתיבת זמנים באנגלית. עלינו לקרוא את השעון ולכתוב את השעה המופיעה בו באנגלית. הדף מתרגל קריאת שעון מחוגים וכתיבה של זמנים באנגלית.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.