הבנת הנקרא כיתה ד'

הבנת הנקרא

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', יעסוק בהבנת הנקרא. עלינו לקרוא טקסט קצר באנגלית על יעל ואחותה שהלכו לקניון ונענה על השאלות המופיעות אחריו. הדף מחזק יכולות קריאה והבנה של טקסט.

הבנת הוראות

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', יעסוק בהבנת הנקרא. עלינו לקרוא ולמלא אחר הוראות שכתובות באנגלית. הדף מחזק יכולות קריאה, הבנה של הוראות ומרחיב אוצר מילים.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

לימוד אנגלית לילדים

רוצה שהילדים שלך ילמדו אנגלית כבר בבית הספר היסודי? עם תוכנת המילים שלנו זה אפשרי, וזה עובד! מתאים לכל הכיתות, אפילו לילדים שלא יודעים עדיין אף מילה באנגלית.

עולים לכיתה ד' - ספר הכנה לכיתה ד'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-290 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

עולים לכיתה ה' - ספר הכנה לכיתה ה'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ד'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.