דקדוק כיתה ו'

השלמת משפטים Future 1

דף עבודה השלמת משפטים זה, המיועד לכיתה ו', יעסוק בדקדוק. הילדים יצטרכו להשלים את המשפטים ולכתוב את המילה הנכונה בזמן עתיד. הדף מתרגל קריאה והבנת הנקרא ומשפר אוצר מילים.

השלמת משפטים Future 2

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

השלמת משפטים Future 3

השלמת משפטים Past Simple 1

דף עבודה השלמת משפטים זה, המיועד לכיתה ו', יעסוק בדקדוק. הילדים יצטרכו להשלים את המשפטים ולכתוב את המילה הנכונה בזמן עבר פשוט. הדף מתרגל קריאה והבנת הנקרא ומשפר אוצר מילים.

לימוד אנגלית לילדים

רוצה שהילדים שלך ילמדו אנגלית כבר בבית הספר היסודי? עם תוכנת המילים שלנו זה אפשרי, וזה עובד! מתאים לכל הכיתות, אפילו לילדים שלא יודעים עדיין אף מילה באנגלית.

השלמת משפטים Past Simple 2

השלמת משפטים Past Simple 3

עולים לכיתה ו' - ספר הכנה לכיתה ו'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-370 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

השלמת משפטים Present Progressive 1

דף עבודה השלמת משפטים זה, המיועד לכיתה ו', יעסוק בדקדוק. הילדים יצטרכו להשלים את המשפטים ולכתוב את המילה הנכונה בזמן הווה ממושך. הדף מתרגל קריאה והבנת הנקרא ומשפר אוצר מילים.

השלמת משפטים Present Progressive 2

עולים לכיתה ז' - ספר הכנה לחטיבת הביניים

הכינו את הילדים שלכם לחטיבת הביניים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-400 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

השלמת משפטים Present Simple 1

דף עבודה השלמת משפטים זה, המיועד לכיתה ו', יעסוק בדקדוק. הילדים יצטרכו להשלים את המשפטים ולכתוב את המילה הנכונה בזמן הווה פשוט. הדף מתרגל קריאה והבנת הנקרא ומשפר אוצר מילים.

השלמת משפטים 2 Present Simple

טבלת יחיד - רבים

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', יעסוק בדקדוק. הילדים יצטרכו להשלים טבלה של יחיד/רבים בה מופיעים שמות עצם שונים.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.