אוצר מילים כיתה ו'

אוצר מילים רמה א' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. הילדים יצטרכו למתוח קו בין מילה לתרגום שלה בעברית. המילים המופיעות בדף זה הן בסיסיות, מרמה א'.

אוצר מילים רמה א' 2

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

אוצר מילים רמה א' 3

השלמת משפטים רמה א' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. נשלים משפטים בעזרת מחסן מילים ונעבוד על הבנת הנקרא והבנה של משפטים. המילים המופיעות בדף זה הן ברמה בסיסית, מרמה א'.

לימוד אנגלית לילדים

רוצה שהילדים שלך ילמדו אנגלית כבר בבית הספר היסודי? עם תוכנת המילים שלנו זה אפשרי, וזה עובד! מתאים לכל הכיתות, אפילו לילדים שלא יודעים עדיין אף מילה באנגלית.

השלמת משפטים רמה א' 2

אוצר מילים רמה ב' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. הילדים יצטרכו למתוח קו בין מילה לתרגום שלה בעברית. המילים המופיעות בדף זה הן בסיסיות, מרמה ב'.

עולים לכיתה ו' - ספר הכנה לכיתה ו'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-370 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

אוצר מילים רמה ב' 2

אוצר מילים רמה ב' 3

עולים לכיתה ז' - ספר הכנה לחטיבת הביניים

הכינו את הילדים שלכם לחטיבת הביניים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-400 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

השלמת משפטים רמה ב' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. נשלים משפטים בעזרת מחסן מילים ונעבוד על הבנת הנקרא והבנה של משפטים. המילים המופיעות בדף זה הן ברמה בסיסית, מרמה ב'.

השלמת משפטים רמה ב' 2

אוצר מילים רמה ג' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. הילדים יצטרכו למתוח קו בין מילה לתרגום שלה בעברית. המילים המופיעות בדף זה הן בסיסיות, מרמה ג'.

אוצר מילים רמה ג' 2

אוצר מילים רמה ג' 3

השלמת משפטים רמה ג' 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. נשלים משפטים בעזרת מחסן מילים ונעבוד על הבנת הנקרא והבנה של משפטים. המילים המופיעות בדף זה הן ברמה בסיסית, מרמה ג'.

השלמת משפטים רמה ג' 2

השלמת קטע קריאה רמה ג'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בחיזוק אוצר המילים. נשלים קטע קריאה בעזרת מחסן מילים ונעבוד על הבנת הנקרא. המילים המופיעות בדף זה הן ברמה בסיסית, מרמה ג'.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.