ניתוח זמנים, גופים, פעלים – כיתה ו'

דף עבודה - ניתוח פעלים 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נעסוק בניתוח פעלים. נמיין פעלים בטבלה על פי גופים וזמנים ונבדיל בין פעלים בלשון זכר ובלשון נקבה.

דף עבודה - ניתוח פעלים 2

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נעסוק בניתוח פעלים. נמיין פעלים בטבלה על פי גופים וזמנים ונבדיל בין פעלים בלשון זכר ובלשון נקבה.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

דף עבודה - ניתוח זמנים וגופים

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נעסוק בניתוח של פעלים כל פי זמנים וגופים. בהינתן פעלים הכתובים בצורות שונות יהיה עלינו להחליט באיזה זמן הם כתובים ולאיזה גוף שייכים.

דף עבודה - ניתוח גוף

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נעסוק בניתוח של משפטים על פי גוף. בהינתן משפטים שונים, יהיה עלינו להחליט מי הגוף עליו כתוב המשפט. כך, נשפר את יכולת ההבנה מטקסט כתוב ונבחין בין גוף ראשון, שני ושלישי.

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ד'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.

עולים לכיתה ד' - ספר הכנה לכיתה ד'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-290 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

עולים לכיתה ה' - ספר הכנה לכיתה ה'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.