הבנת הנקרא כיתה ב'

הבנת הנקרא משפטים

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ב', נעסוק בהבנת הנקרא. נקרא משפטים ונענה על שאלות הבנה. כך, נשפר את היכולת להבנת הכתוב ונתרגל כתיבה של תשובות.

הבנת הנקרא טקסט קצר 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ב', נעסוק בהבנת הנקרא. נקרא טקסט קצר, באורך חצי עמוד, ונענה על 4 שאלות הבנה אחריו. כך, נשפר את יכולות הקריאה והכתיבה.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

הבנת הנקרא טקסט קצר 2

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ב', נעסוק בהבנת הנקרא. נקרא טקסט קצר, באורך חצי עמוד, ונענה על 4 שאלות הבנה אחריו. כך, נשפר את יכולות הקריאה והכתיבה.

הבנת הנקרא טקסט 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ב', נעסוק בהבנת הנקרא. נקרא טקסט מרתק על צרצרים ואחריו נענה על שאלות פתוחות ושאלות אמריקאיות. כך, נשפר את יכולות הקריאה והכתיבה.

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ב'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.

הבנת הנקרא טקסט 2

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ב', נעסוק בהבנת הנקרא. נקרא טקסט מעניין במיוחד, באורך של עמוד, על תחום הארכיאולוגיה. נענה על שאלות פתוחות ואמריקאיות, ונשפר את יכולת הקריאה וההבנה של טקסטים.

קטע קריאה קצר 1

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ב', נעסוק בהבנת הנקרא. נקרא טקסט קצר ומעניין על האופניים של ירדן. נענה על שאלות אמריקאיות, ונשפר את יכולת הקריאה וההבנה של טקסטים.

עולים לכיתה ג' - ספר הכנה לכיתה ג'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים בעברית ובחשבון, המאפשרים עבודה עצמאית של הילדים.

קטע קריאה קצר 2

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ב', נעסוק בהבנת הנקרא. נקרא טקסט קצר ומעניין על הסידורים שעשה אלעד עם אימו. נענה על שאלות אמריקאיות, ונשפר את יכולת הקריאה וההבנה של טקסטים.

עולים לכיתה ב' - ספר הכנה לכיתה ב'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-240 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים בעברית ובחשבון, המאפשרים עבודה עצמאית של הילדים.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.