פעולות חשבון כיתה ה'

דף עבודה - פעולות חשבון במספרים טבעיים - כיתה ה'

דף עבודה זה המיועד לכיתה ה' עוסק בפעולות חשבון. עובד על הבנה של הפעולות ולא על ביצוען הטכני. מחזק את התכונות של פעולות החשבון השונות: חיבור, חיסור, כפל וחילוק, וכיצד הן משפיעות על מספרים שונים.

דף עבודה - שאלות מילוליות רב שלביות - 1 - כיתה ה'

דף עבודה זה המיועד לכיתה ה' יעסוק ביישום של פעולות חשבון ע"י שאלות מילוליות. יתרגל פעולות חשבון בסיסיות ויחזק את היכולת לתרגם טקסט לתרגיל מתמטי. השאלות המילוליות בדף זה הן רב שלביות.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

דף עבודה - שאלות מילוליות רב שלביות - 2 - כיתה ה'

דף עבודה נוסף זה המיועד לכיתה ה' יעסוק ביישום של פעולות חשבון ע"י שאלות מילוליות. הדף נועד לתרגל פעולות חשבון בסיסיות ולחזק את היכולת לתרגם טקסט לתרגיל מתמטי. השאלות המילוליות בדף זה הן רב שלביות.

דף עבודה – אומדן – כיתה ה'

דף זה המיועד לכיתה ה' עוסק באומדן של תרגילים. הילדים יידרשו להעריך ללא חישוב לאיזה תרגיל תוצאה גדולה יותר. מתרגל הבנה מתמטית של פעולות חשבון והשפעתן.

עולים לכיתה ה' - ספר הכנה לכיתה ה'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

דף עבודה – תכונות החילוק 1 – כיתה ה'

דף עבודה זה המיועד לכיתה ה' עוסק בפעולת החילוק ובתכונות שלה. הילדים יצטרכו להעריך ללא חישוב גודל של תרגיל חילוק. עובד על הבנה מתמטית והבנה של פעולת החילוק וכיצד גורמים שונים משפיעים על התוצאה.

דף עבודה - תכונות החילוק 2 - כיתה ה'

דף עבודה זה המיועד לכיתה ה' עוסק בפעולת החילוק ובתכונות שלה. הילדים יצטרכו להעריך ללא חישוב גודל של תרגיל חילוק. עובד על הבנה מתמטית והבנה של פעולת החילוק וכיצד גורמים שונים משפיעים על התוצאה.

עולים לכיתה ו' - ספר הכנה לכיתה ו'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-370 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

דף עבודה - תרגילים במאונך - כיתה ה'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ה', נעסוק בפתירת תרגילים במאונך. נתרגל חיבור, חיסור וכפל של מספרים תלת ודו- ספרתיים באמצעות שיטת הפתרון במאונך.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.