נתונים כיתה ד'

דף עבודה – נתונים 1 – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נעסוק בחקר נתונים. נשפר את יכולת האיסוף, הארגון והייצוג של נתונים בדרכים שונות. נתרגל השוואה בין נתונים שמוצגים בדיאגרמת עמודות ונפתור תרגילי כפל, חיבור, וחיסור המתבססים על נתונים אלו.

דף עבודה – נתונים 2 – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נעסוק בחקר נתונים. נשפר את יכולת האיסוף, הארגון והייצוג של נתונים בדרכים שונות. נתרגל השוואה בין נתונים שמוצגים בדיאגרמת עמודות ונפתור תרגילי חשבון המתבססים על נתונים אלו.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

דף עבודה – נתונים 3 – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נעסוק בחקר נתונים. נשפר את יכולת האיסוף, הארגון והייצוג של נתונים בדרכים שונות. נתרגל הבנה והסקה של נתונים מדיאגרמת עוגה ונפתור תרגילי חשבון.

דף עבודה – נתונים 4 – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נעסוק בחקר נתונים. נשפר את יכולת האיסוף, הארגון והייצוג של נתונים בדרכים שונות. נתרגל סרטוט של נתונים באמצעות דיאגרמת עמודות.

עולים לכיתה ד' - ספר הכנה לכיתה ד'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-290 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ד'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.

עולים לכיתה ה' - ספר הכנה לכיתה ה'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.