גימטריה כיתה ד'

דף עבודה – לוח השנה העברי – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד, נתמקד בשיטת האלף-בית (גימטריה). נתרגל את חשבון השנים בלוח העברי באמצעות ביצוע המרות משנים עבריות למספרים, וממספרים לשנים עבריות. כמו כן, נתרגל בעיות מילוליות שמטרתן להעמיק את ההבנה של הגימטריה.

דף עבודה – גימטריה – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד, נתמקד בשיטת האלף-בית (גימטריה). נחזור על ערכי האותיות העבריות, ונמצא את ערכן המספרי של מילים שונות. נמיר מילים למספרים, נסדר אותן לפי גודלן המספרי, ונפתור תרגילי חשבון מגוונים.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

עולים לכיתה ד' - ספר הכנה לכיתה ד'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-290 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ד'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.

עולים לכיתה ה' - ספר הכנה לכיתה ה'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.