אחוזים כיתה ו'

דף עבודה – שאלות מילוליות 2 – כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בפתרון שאלות מילוליות באחוזים. באמצעות תיאור סיטואציות מחיי היום-יום נבין היכן אנחנו נדרשים לבצע שימוש באחוזים. כמו כן, נתרגל חיבור, חיסור, כפל וחילוק כחלק מהבנת משמעות האחוז.

דף עבודה – שאלות מילוליות 1 – כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בפתרון שאלות מילוליות באחוזים. נתרגל חיבור, חיסור, כפל וחילוק כחלק מהבנת משמעות האחוז. בנוסף, נמיר אחוזים לשברים מוכרים על מנת להקל בפתירת התרגילים.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

דף עבודה – מתיחת קו בין ציור לאחוז – כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק באחוזים, במשמעותם ובדרכים שונות לייצגם. נחזק את ההבנה שניתן להמיר אחוז לשבר ולייצג אותו כחלק מהשלם. כמו כן, נתרגל המרה של אחוזים לשברים.

דפי עבודה – השלמת טבלת אחוזים – כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק באחוזים ובמשמעות שלהם כחלק משלם. בהינתן שניים מהנתונים שלם, חלק ואחוז, נבצע חישובים ונשלים את החסר בטבלה. כך, נתרגל ביצוע חישובים באחוזים ונשפר את ההבנה בנושא.

עולים לכיתה ו' - ספר הכנה לכיתה ו'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-370 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

עולים לכיתה ז' - ספר הכנה לחטיבת הביניים

הכינו את הילדים שלכם לחטיבת הביניים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-400 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

עולים לכיתה ח' - ספר הכנה לכיתה ח'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-410 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.