מידות כיתה ו'

דף עבודה - טבלת יחידות מידה - כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בהמרות של גדלים שונים. נמיר בין שקלים ואגורות, ובין מילימטרים, סנטימטרים ומטרים. כך, נבין טוב יותר את משמעות הגדלים השונים ואת ערכם.

דף עבודה - המרת כסף - כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בהמרת יחידות של כסף. נחשב כמה אגורות נצטרך על מנת לקנות משהו ששווה מספר שקלים, נמיר בין ערכי שקל לדולר, ונחשב מה הערך של היורו לעומת השקל. כך, נטמיע את ההבנה של ערך הכסף ואת ההבדלים בשווי בין המטבעות השונים.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

דף עבודה - מעבר בין יחידות משקל - כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בהמרת יחידות משקל שונות. נתרגל מעבר בין קילוגרם לגרם ולהפך. מחזק את ההבנה של הקשר בין יחידות מידה שונות.

דף עבודה - מעבר בין יחידות שטח 1 - כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בהמרת יחידות שטח שונות. נתרגל מעבר בין סמ"ר למ"ר ולהפך. מחזק את ההבנה של הקשר בין יחידות מידה שונות.

עולים לכיתה ו' - ספר הכנה לכיתה ו'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-370 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

דף עבודה - מעבר בין יחידות שטח 2 - כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בהמרת יחידות שטח שונות. נתרגל מעבר בין סמ"ר למ"ר ולהפך. מחזק את ההבנה של הקשר בין יחידות מידה שונות.

עולים לכיתה ז' - ספר הכנה לחטיבת הביניים

הכינו את הילדים שלכם לחטיבת הביניים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-400 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

עולים לכיתה ח' - ספר הכנה לכיתה ח'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-410 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.