חיבור וחיסור כיתה ג'

דף עבודה – חיבור במאונך – כיתה ג'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ג', נתמקד בתרגילי חיבור במאונך בתחום הרבבה. נתרגל פתירת תרגילים במאונך ונתמודד עם מספרים גדולים מבעבר.

דף עבודה – חיסור במאונך – כיתה ג'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ג', נתמקד בתרגילי חיסור במאונך בתחום הרבבה. נתרגל פתירת תרגילים במאונך ונתמודד עם מספרים גדולים מבעבר.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

דף עבודה – אומדן חיבור 1 – כיתה ג'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ג', נתמקד באומדן של תרגילי חיבור. נתרגל עיגול מספרים כלפי מעלה וכלפי מטה ונעריך את תוצאותיהם של תרגילי חיבור.

דף עבודה – אומדן חיבור 2 – כיתה ג'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ג', נתמקד באומדן של תרגילי חיבור. נתרגל אומדן תוצאות תרגילי חיבור מבלי לפתור את התרגילים ונפריד בין אומדן של תוצאות התרגילים המלאים לאומדן של תוצאות תרגילים חלקיים (סכום אחדות לדוגמה).

עולים לכיתה ג' - ספר הכנה לכיתה ג'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים בעברית ובחשבון, המאפשרים עבודה עצמאית של הילדים.

דף עבודה – אומדן חיבור וחיסור – כיתה ג'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ג', נתמקד באומדן של תרגילי חיבור וחיסור. נתרגל עיגול מספרים כלפי מעלה וכלפי מטה ונעריך את תוצאותיהם של תרגילי חיבור וחיסור.

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ג'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.

עולים לכיתה ד' - ספר הכנה לכיתה ד'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-290 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.