פעולות חשבון כיתה ד'

דף עבודה – קשר בין פעולות – כיתה ד'

בדף עבודה זה נתרגל קשר בין פעולות חשבון ברמת כיתה ד'. נבנה את לוח הכפל ונחקור את הפעולה החילוק ההפוכה לו. כמו כן, נבצע חזרה על פתירת תרגילי כפל וחילוק במאונך.

דף עבודה – מספרים מכוונים – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נעסוק במספרים מכוונים ובמיקומם על ישר המספרים. נשבץ שברים על הישר תוך הבנת הערך המספרי שלהם. בנוסף, נחלק את ישר המספרים לתחומים ונסווג מספרים שונים תחת תחומים אלו.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

דף עבודה – שאלות מילוליות 1 – כיתה ד'

בדף עבודה זה, נתרגל פתירת שאלות מילוליות ברמת כיתה ד'. נפתור תרגילי חיבור, חיסור, כפל וחילוק, ונחזק את יכולת ההבנה והסקה.

דף עבודה – שאלות מילוליות 2 – כיתה ד'

בדף עבודה זה, נתרגל פתירת שאלות מילוליות ברמת כיתה ד'. נפתור תרגילי חיבור, חיסור, כפל וחילוק, ונחזק את יכולת ההבנה והסקה. כמו כן, נתמקד בשאלות שמצריכות פתרון דו שלבי.

עולים לכיתה ד' - ספר הכנה לכיתה ד'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-290 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

דף עבודה – שאלות מילוליות 3 – כיתה ד'

בדף עבודה זה, נתרגל פתירת שאלות מילוליות ברמת כיתה ד'. נפתור תרגילי חיבור, חיסור, כפל וחילוק, ונחזק את יכולת ההבנה וההסקה. נתמקד בשאלות מילוליות שדורשות פתרון דו שלבי.

דף עבודה – סדר פעולות חשבון – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד, נתמקד בשאלות שדורשות שימוש בכללי סדר פעולות חשבון ושימוש בסוגריים במספרים גדולים. נשלים סימני חיבור, חיסור, כפל, חילוק וסוגריים לקבלת תרגיל נכון, נשער תוצאות של תרגילי חשבון ונשווה תוצאות של תרגילים ללא פתירה שלהם.

ערכת משימה אחת ביום - כיתה ד'

שיפור הקריאה של הילד/ה שלך בהישג ידך! ערכת "משימה אחת ביום" מכילה 100 משימות קריאה שנבחרו בקפידה בנושאים מגוונים כגון בעלי חיים, גיאוגרפיה ותופעות טבע, בצירוף שאלות הבנת הנקרא ותרגילי חשבון והעשרה לפיתוח מיומנויות שונות.

דף עבודה – פירוק לגורמים – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד, נתמקד בפירוק מספרים לגורמיהם הראשוניים. נדגיש כי כל מספר פריק, מתפרק למכפלה של גורמים ראשוניים. נמצא לאילו מספרים יש את מספר הגורמים הראשוניים הגדול ביותר, ונפתור תרגילי כפל מתאימים.

דף עבודה – חיבור וחיסור במאונך 1 – כיתה ד'

דף זה יעסוק בחיבור וחיסור במאונך.

עולים לכיתה ה' - ספר הכנה לכיתה ה'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-280 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

דף עבודה – חיבור וחיסור במאונך 2 – כיתה ד'

דף זה יעסוק בחיבור וחיסור במאונך של מספרים ארבע ספרתיים.

דף עבודה – סימני חלוקה – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נעסוק בסימני התחלקות במספרים 1-10. נמיין מספרים שונים לפי סימני החלוקה שלהם, ונחשוב כמה נצטרך להוסיף למספר על מנת שיתחלק במספר אחר. ניתן לגלות סימני התחלקות במספרים על ידי חקר סכום הספרות בלוח הכפל.

דף עבודה – כפל במאונך דו ספרתי בדו ספרתי – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נחזק מיומנויות קודמות של כפל ארוך במאונך, ונתמקד בכפל של מספר דו ספרתי במספר דו ספרתי.

דף עבודה – כפל במאונך תלת ספרתי בחד ספרתי – כיתה ד'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ד', נחזק מיומנויות קודמות של כפל במאונך, ונתמקד בכפל של מספר תלת ספרתי במספר חד ספרתי.

דף עבודה – חזקות – כיתה ד'

בדף זה נעבוד על צורות כתיבה שונות של חזקות ועל המשמעות של פעולת החזקה. נבין את הקשר בין חזקה לכפל.

דף עבודה – אומדן – כיתה ד'

דף זה יעסוק באומדנים של תרגילי חיבור, חיסור, כפל וחילוק. מתרגל הבנה מתמטית והיכולת להעריך תוצאות של תרגילים.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.