שברים כיתה ו'

דף עבודה - חילוק שברים פשוטים 1 - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בחילוק של שברים פשוטים. מתרגל חילוק של שלם בשבר ושל שבר בשבר. מחזק את טכניקת החילוק על ידי כפל בשבר ההופכי.

דף עבודה - חילוק שברים פשוטים 2 - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בחילוק של שברים פשוטים. מתרגל חילוק של שלם בשבר ושל שבר בשבר. מחזק את טכניקת החילוק על ידי כפל בשבר ההופכי.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

דף עבודה - מציאת כמות מתוך שלם - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בהבנה ששבר הוא חלק משלם. מתרגל מציאה של החלק מהשלם על ידי כפל בשבר, מחזק את ההבנה ששבר הוא ייצוג שונה לפעולת החילוק. מחזק את היכולת לתרגם טקסט לתרגיל חשבוני.

דף עבודה - מציאת כמות מתוך שלם תמונות - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בהבנה ששבר הוא חלק משלם. מתרגל מציאה של החלק מהשלם, בעזרת תמונות והמחשה של הפריטים.

עולים לכיתה ו' - ספר הכנה לכיתה ו'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-370 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

דף עבודה - אומדן - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק באומדן של תרגילי חשבון המשלבים שברים. מתרגל הבנה מתמטית של הערכת סדר גודל וכיצד פעולות שונות משפיעות על המספרים. מחזק את ההבנה ששבר הוא דרך ייצוג שונה לפעולת החילוק.

דף עבודה - בעיות מילוליות 1 - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בבעיות מילוליות עם שברים. מתרגל מציאת חלק משלם על ידי כפל בשבר, מחזק את ההבנה ששבר הוא דרך ייצוג שונה לפעולת החילוק. מחזק את היכולת לתרגם טקסט לתרגיל חשבוני.

עולים לכיתה ז' - ספר הכנה לחטיבת הביניים

הכינו את הילדים שלכם לחטיבת הביניים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-400 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

דף עבודה - בעיות מילוליות 2 - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בבעיות מילוליות עם שברים. מתרגל מציאת חלק משלם על ידי כפל בשבר, מחזק את ההבנה ששבר הוא דרך ייצוג שונה לפעולת החילוק. מחזק את היכולת לתרגם טקסט לתרגיל חשבוני.

דף עבודה - השבר כחלק משלם - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בהבנה ששבר הוא חלק משלם. הילדים יידרשו למתוח קו בין הייצוג הוויזואלי של השבר למספר.

עולים לכיתה ח' - ספר הכנה לכיתה ח'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-410 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

דף עבודה - כפל וחילוק בעשרות שלמות שברים עשרוניים - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בכפל וחילוק של שברים עשרוניים בעשרות שלמות.

דף עבודה - חילוק שברים עשרוניים - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בחילוק שברים עשרוניים. מתרגל חלוקה של שבר בשבר, שלם בשבר ושבר בשלם. מתרגל מעבר בין שבר עשרוני לפשוט על מנת לבצע תרגיל חילוק/

דף עבודה - חקירת שאלות עם שברים - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בחקירת שברים עשרוניים. בעזרת פתירת תרגילים מכווינים, ינסחו כללים הנוגעים לפעולות בשברים וכיצד כל פעולה משפיעה. מחזק הבנה וחשיבה מתמטית.

דף עבודה - כפל שברים עשרוניים - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בכפל שברים עשרוניים. מתרגל כפל שבר עשרוני בשבר עשרוני ושבר עשרוני בשלם. מתרגל עיגול מספרים ואומדן.

דף עבודה - כפל שלם בשבר פשוט ומעורב - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק בכפל שברים. מתרגל כפל של שברים פשוטים, שברים מדומים ומספרים שלמים.

דף עבודה - מיקום שברים על ישר המספרים - כיתה ו'

דף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', עוסק במיקום שברים על ישר המספרים. מתרגל המקרה של שבר עשרוני לפשוט ולהיפך, מחזק את ההבנה של גודל שברים ויחסים בין שברים.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.