גיאומטריה כיתה ו'

דף עבודה – גופים 1 – כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בגופים תלת מימדיים. באמצעות שימוש בראייה מרחבית, נמתח קו בין שם הגוף לבין הצורה הפרוסה המתאימה לו. כך, נכיר טוב יותר את שמות הגופים ואת הצורה שלהם במרחב.

דף עבודה – גופים 2 – כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בגופים תלת מימדיים. באמצעות שימוש בראייה מרחבית, נקבע כמה מקצועות, פאות, וקודקודים יש בכל מנסרה ונבדיל בין גופים בעלי בסיסים שונים.

באיזה כיתות הילדים שלך?

כדאי לסמן את כל הכיתות הרלוונטיות.

דף עבודה – נפח תיבה 1 – כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בחישובים הקשורים לתיבות. נחשב נפח ושטח פנים של גופים שונים ונקבע האם גדלים אלו ישתנו בהתאם לשינוי אורכי צלעות מסוימות. כמו כן, נקבע מה הוא המשקל של תיבה בהינתן משקלה הסגולי ומידות מקצועותיה.

דף עבודה – נפח תיבה 2 – כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בגדלים שונים הקשורים לגופים תלת מימדיים. בהינתן שניים מהנתונים: אורכי מקצועות, נפח ושטח פנים, יהיה עלינו להחליט איזה תרגיל עלינו לעשות על מנת להשלים את הנתון החסר. כך, נבין טוב יותר את הנוסחאות לחישוב נפח ושטח פנים של תיבות.

עולים לכיתה ו' - ספר הכנה לכיתה ו'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-370 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

דף עבודה - חרוט וגליל - כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בשטח פנים ונפח של גליל וחרוט. נחשב את את שטח הפנים והנפח בעזרת נוסחה.

דף עבודה - מעגלים 1 - כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בעיגולים ומעגלים. נחשב את ההיקף והשטח של הצורות בעזרת הנוסחה המוכרת, בהינתן רדיוס של המעגל.

עולים לכיתה ז' - ספר הכנה לחטיבת הביניים

הכינו את הילדים שלכם לחטיבת הביניים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-400 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.

דף עבודה - מעגלים 2 - כיתה ו'

בדף עבודה זה, המיועד לכיתה ו', נעסוק בעיגולים ומעגלים. נחשב את ההיקף והשטח של הצורות בעזרת הנוסחה המוכרת, בהינתן רדיוס של המעגל.

עולים לכיתה ח' - ספר הכנה לכיתה ח'

הכינו את הילדים שלכם לשנת הלימודים! הספר מאפשר חזרה על החומר ויישור קו לקראת השנה החדשה תוך טעימה של חומר חדש. ספר מקיף ובו כ-410 עמודים של תרגילים ופתרונות מלאים המאפשרים למידה עצמאית בנושאים עברית, חשבון ואנגלית.
רוצים עוד דפי עבודה בחינם?
הצטרפו וקבלו בחינם דפי עבודה מדהימים והנחות מיוחדות על המוצרים של קידספלוס.